Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

61 640 43 00
501 31 81 31

sklep@fiskas.pl

Czynne Pn-Pt
8:00-16:00

Pomoc zdalna

O nas

Szanowni Państwo!

 

Przedsiębiorstwo nasze zostało założone we wrześniu 1990 roku. Mieścimy się we Wrześni na ul. Konopnickiej 11.

Zajmujemy się między innymi tworzeniem i dystrybucją programów komputerowych o różnorodnych zastosowaniach. Tworzą je ludzie zaangażowani w przedsięwzięcia informatyczne o dużym doświadczeniu. Zatrudnieni pracownicy to zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców, gotowych służyć swą wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy partnerem doświadczonym, solidnym, z tradycjami. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów.

Celem naszym jest usprawnienie pracy naszych Klientów. Powodujemy, że właściwe informacje można zdobyć za naciśnięciem klawisza, a systemy zarządzania logistycznego stają się bardziej wydajne: począwszy od automatycznego pozyskiwania danych i systemów znakowania etykietami, a skończywszy na produkcji etykiet z kodem kreskowym i weryfikacji poprawności danych.

Umiejętność współpracy i rozumienie potrzeb Klienta sprawiają, że każdy system, który tworzymy jest unikalny. Fachowa obsługa, szkolenia pracowników i ciągłe wsparcie techniczne sprawiają, że wdrożenia przeprowadzane są bezproblemowo, a inwestycja związana z systemem zwraca się bardzo szybko.
Jesteśmy firmą prężną i szybko rozwijającą się. Produkty naszej firmy cieszą się dużym zainteresowaniem, akceptacją i zaspakajają wymagania najbardziej wymagających klientów do których należą :

POSNET POLSKA S.A.
OPTIMUS S.A.
OPTIMUS-IC S.A.
ZETO
SOFT-TRONIK
oraz wielu innych

Jesteśmy partnerem z tradycjami, zyskaliśmy zaufanie wśród wielu partnerów. Możesz zaufać nam i Ty!