Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

61 640 43 00
501 31 81 31

sklep@fiskas.pl

Czynne Pn-Pt
8:00-16:00

Pomoc zdalna

Drukarka kart plastikowych ZEBRA ZXP Series 3

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Zebra Technologies

1495.00 zł + VAT

Opis produktu Drukarka kart plastikowych ZEBRA ZXP Series 3

Najważniejsze cechy drukarki:

  • druk jedno- lub dwustronny bezpośrednio na karcie (Direct-to-Card)
  • duża szybkość druku: druk monochromatyczny do 750 kart/godz., druk w pełnym kolorze YMCKO 180 kart/ godz., druk w pełnym kolorze YMCKOK 140 kart/godz.
  • pełne możliwości kodowania dla potrzeb różnych rynków i zastosowań
  • doskonała jakość druku zapewniająca żywe kolory, realistyczne zdjęcia oraz wyraźny tekst i kody kreskowe
  • intuicyjna konstrukcja ułatwiająca użytkowanie: upraszcza naukę obsługi
  • opcjonalne zabezpieczenia do drukowania kart płatniczych na żądanie

Drukarka ZXP Series 3 do bezpośredniego druku kart (Direct-to-Card) oferuje szereg zaawansowanych funkcji zapewniających doskonałą wydajność za przystępną cenę. Dzięki niewielkim wymiarom mieści się doskonale w ograniczonej przestrzeni roboczej. Ułatwiające obsługę funkcje, takie jak wkład z taśmą barwiącą Load-N-Go™ i komunikaty dla użytkownika na wyświetlaczu LCD, wymagają minimalnej nauki obsługi i optymalizują czas pracy bez przestojów. Opracowana przez Zebrę technologia przetwarzania obrazu w komputerze ZRaster™ pozwala na drukowanie z dużą szybkością i jednoczesną optymalizację jakości druku. Ponadto nowe taśmy barwiące wysokiej klasy firmy Zebra mają ulepszony skład, który został specjalnie opracowany do druku o dużej szybkości i wysokiej jakości. Urządzenie drukuje w trybie jedno- lub dwustronnym, zapewniając jednolicie wysoką jakość obrazów monochromatycznych i kolorowych.
Wybór dostępnych opcji interfejsów pozwala na łatwą integrację drukarki ZXP Series 3 z systemami lokalnymi lub sieciowymi, a pełen pakiet opcji kodowania, które można dodać przy zakupie lub później, zapewnia elastyczne rozwiązanie do szerokiego zakresu zastosowań

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: