Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

61 640 43 00
501 31 81 31

sklep@fiskas.pl

Czynne Pn-Pt
8:00-16:00

Pomoc zdalna

Kasa Fiskalna NOVITUS MAŁA PLUS E

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Novitus S.A.

1250.00 zł + VAT

Opis produktu Kasa Fiskalna NOVITUS MAŁA PLUS E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E - to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. Funkcjonalność elektronicznej kopii znacznie zmniejsza zużycie papieru, usprawnia obsługę (wymiana papieru) oraz pozwala na bezpieczne przechowywanie danych.

Kasa współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze.

W kasie MAŁA PLUS E zastosowano czytelne wyświetlacze dla kasjera oraz dla klienta (w kolorze niebieskim) oraz intuicyjną klawiaturę, bardzo ułatwiającą codzienną pracę obsługującym.

Jest to pierwsza w Polsce kasa fiskalna dedykowana do małych punktów handlowych realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma. W tej kasie kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Karta o pojemności 2GB może pomieścić ponad milion paragonów 30-to liniowych (sprzedaż ok. 7 towarów). Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w mechanizmie drukującym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urządzeniach. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj".

Parametry techniczne produktu Kasa Fiskalna NOVITUS MAŁA PLUS E

ParametrWartość
Liczba towarów3 000
Liczba stawek PTU7
Liczba grup towarowych42
Liczba kasjerów8
Rabaty/narzutytak, kwotowe, procentowe, na pozycje, na paragon
Pojemność bufora ON-LINEbrak
Opakowania64
Nazwa towaru18 znaków
Mechanizm drukujący Rodzajtermiczny, easy loading
Mechanizm drukujący TypFUJITSU FTP 628
Szerokość papieru57 mm
Rodzaj Klawiaturyalfanumeryczna
Liczba klawiszy19
Klawisze szybkiej sprzedażybrak
Wyświetlacz KlientaLCD 2 x 16 znaków, podświetlany, niebieski
Wyświetlacz KasjeraLCD 2 x 16 znaków, podświetlany, niebieski
Złącza komunikacyjne2 x RS232
Współpraca z urządzeniamikomputer, czytnik, waga, terminal EFT, modem
Sterowanie szufladątak, aktywna
Zasilanie Z siecizasilacz zewnętrzny 230V / 9V, 700mA
Zasilanie Awaryjneakumulator 6V, 3Ah
Szerokość/wysokość/głębokość194 x 105 x 215 mm
Waga1,5 kg

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: